MERHABA ...
SAYIN MAHALLE SAKİNLERİMİZ.
 

 Göreve geldiğim 1994 seçimlerinden beri “daha iyi nasıl yapabilirim“ sorusuna cevap arayarak muhtarlığımızı bugünkü hizmet düzeyine getirdik.

 
 Mahallemizin merkezi konumunda bulunan müstakil muhtarlık binasında, alışılmışın dışında geniş mesai saatleri içinde, tüm işlemlerin bilgisayar ortamında sıra beklemeden süratle yapıldığı, hatta muhtarlığımıza gelmeye gerek bırakmayan telefonla evrak hazırlatma ve aldırma imkanını oluşturduk.
 
 Her seçim döneminde yoğun çalışmalarımız sonucu, bilgisayar ortamına taşıdığımız seçmen kütükleri ile kabus haline  gelen saatler boyu liste karıştırma dönemine son verdik. Bu çalışmamız ile muhtarlığımıza gelmeden telefonla seçim bölgesini ve sandığınızı öğrenme imkanını sunuyoruz.
 
 Mahallemizin yılların birikimi sorunlarını siz mahalle sakinlerimizden aldığımız destekle, ısrarlı takiplerimiz sonucu  birer birer çözüyoruz, alt – üst yapı hizmetlerini ilgili birimlerle kurduğumuz yakın ilişki sonucu tamamlanma noktasına getiriyoruz.
 
 Çöpe gidecek kullanılmış giysi, kitap, eşya ve ilaçları ihtiyaç sahiplerine kazandırıyoruz, yaptığımız sağlıklı tespitler ile mahallemizde bulunan ihtiyaç sahipleri ile hayırsever mahalle sakinlerini buluşturuyoruz.
 
 Bir nefeste sıraladığımız bu hizmetlerimiz ışığında daha iyi hizmete doğru yolculuğumuzda yeni durağımız günümüzün olmazsa olmazı İNTERNET !
 
 Artık internet ortamında da birlikteyiz. İlk etapta sizlere mahallemiz ve muhtarlığımız hakkında detaylı bilgi vermek ve sizlerle daha iyi iletişim kurmak istiyoruz. İlerisi için İnternet ortamında muhtarlık işlemlerini yapabilmeyi hedefliyoruz.
 
 İlk günden beri çalışmalarımıza yön veren eleştri ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. Lütfen bize ulaşınız !
 
 Gösterdiğiniz alaka ve destek ile kendimizle sürdürdüğümüz hizmet yarışında katedeceğimiz çok mesafenin olduğuna inanıyorum ...
 
Ersoy Uğur
Acıbadem  Mh. Muhtarı